مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

شاید زمانی بوده که در خیابان مشغول قدم زدن بودید یا حتی با ماشین در ترافیک سنگین مانده بودید و توجه شما به تلویزیون های بزرگی در گوشه خیابان افتاده است؛ بله این تلویزیون شهری بزرگ که پیام های و اخبار را در اختیار شما قرار می دهند.تلویزیون شهری اصطلاحی است که به تابلوهای  بزرگ گفته میشود که همه ما در کنار خیابان ها، اتوبان ها،پارک ها و استادیوم ها از آنها استفاده می کنیم ، این تلویزیون ها که بر روی دکل های بزرگ  نصب شده تصاویر رنگی را کاملا پخش می کند. تلویزیون های شهری  با قرار گرفتن بلوک های کوچک  و در ابعاد کوچکتر  ساخته شده ، این بلوک ها از جز دیگری تشکیل می شوند که ماژول LED گفته می شود.

رسانه مدرن تلویزیون های شهری
تلویزیون های شهری به واسطه قرار گیری در معابر پر رفت و آمد و پربازدید به همراه قیمت بسیار معقول خود وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی جهت تبلیغات شرکت ها و برند های صنعتی و محصولات تولیدی آنها می باشد . هر پیکسل در تلویزیون شهری دارای چهار رنگ اصلی بوده  پس می توان تصاویر به بهترین شکل موجود نمایش دهند.

تصاویر با کیفیت بالا در این تلویزیون های غول پیکر شهری نمایش داده شده و بالاترین تراکم را دارد، رزولیشن LED دستگاه را می توان به صورت افقی و عمودی تعیین کرد، بهر حال اگر رزولوشن تلویزیون شهری درست انتخاب شده باشد تصاویر ویدئویی را به نمایش می گذارد.از طرفی بهترین نتیجه و بازخورد را از ان ها می توان کسب نمود.
رسانه مدرن تلویزیون های شهری
تلویزیون های شهری  می توانند پیام ها و اطلاعات مورد نیاز شهروندان را در اختیار آنها قرار داد و کمک والایی در ارتقا سطح فرهنگ و آشنایی آنها با حقوق شهروندی قرار داد، این وسیله پر کاربرد امروزه جزیی جدا نشدنی از المان های شهر و برون شهری شده و اطلاعات و اخبار دستگاه را به مخاطبان خود و به صورت پراکنده به عموم مردم قرار می دهد.

  • ۹۵/۱۱/۱۴
  • امین شهری