مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰
با علم روز بشر می تواند در همه جا از رسانه های مختلف استفاده کند. این کاربرد می تواند از تلوزیون های شهری باشد تا تابلوهای پیام و روان. این تبلو ها اطلاعات زیادی را در اختیار رهگذران می گذارد. کار این تابلوها به جایی رسیده است که نیروی انتظامی راهور هم از این تابلوها بسیار بهره می برد.تابلوهای پیام متغیر(VMS) علائم جاده ای دیجیتالی هستند که جهت مطلع کردن راننده ها از اتفاقات جاده ای موقت و وضع ترافیکی در هرلحظه استفاده می شوند.
کاربرد تابلو پیام  برای پلیس راهور
این علائم معمولاً از طریق شبکه محلی و یا لینک های رادیویی به مراکزی متصل هستند که توسط یک سری افراد تحت کنترل قرار دارد. تابلوهای پیام متغیر بخش مهمی از سیستم های حمل و نقل هوشمند هستند و هدف از استفاده اینگونه تابلوها فراهم کردن اطلاعات اجباری و یا کمکی برای رانندگان در جاده ها است.
 
جالب است بدانید که تکنولوژی VMS می تواند برای اهداف بسیار متفاوتی مورد استفاده قرارگیرد و خوبی ها احتمالی آن می تواند شامل کاهش فشار روانی رانندگان، کاهش مقدار زمان سپری شده در جاده ها و نیز ایمنی ترافیکی بیشتر باشد. ساختار نوع VMS ممکن است از رانندگان بخواهد که سرعت رانندگی شان و یا خطی که در آن حرکت می کنند را تغییر دهند، یا به راه دیگر تغییر دهند، به محدوده پارکینگی موجود بروند و یا صرفاً از تغییرات هر زمان وضع ترافیکی مطلع باشند.
کاربرد تابلو پیام  برای پلیس راهور
این نکته نیز قبل توجه می باشد که در مجموع همان گونه که نیاز ترافیکی ایجاد نموده است، امروزه با توجه به اهمیت روز افزون کنترل ترافیک و سیستم های جاده ای ردو بدل کردن اطلاعات و گزار شهای لحظه ای وضعیت مسیرها به رانندگان، جایگاه ویژه ای برای تابلوهای اعلام پیام متغیر ایجاد گردیده است. برای مشاهده نتایج این کاربرد تنها نیازمند آن هستیم تا تعداد معلومی از خودروها مانند خودروهای گشت راهداری و یا خودروهای پلیس راه به امکانات درون خودرویی OBU مجهز باشند.

  • ۹۵/۱۱/۱۵
  • امین شهری