مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

دنیای امروز دنیای تکنولوژی و فناوری است و اثرات آن را بر تمامی جوانب زندگی روزمره خود می توانیم مشاهده کنیم. این روزها شهرها دچار تحول های بزرگی شده اند و استفاده از تجهیزات مدرن را در تمامی نقاط آن می توان مشاهده کرد.

Related image

اگر کمی به توکیو در ژاپن یا نیویورک در ایالات متحده بنگرید، متوجه این تغییر و تحول های بزرگ خواهید شد. دو شهر ذکر شده از مدرن ترین شهرهای دنیا هستند بخصوص توکیو که در جای جای آن می توان المان های مدرنی از خدمات شهری را به دفعات مشاهده کرد.
در کشور ما نیز در طی سالیان گذشته تغییرات زیادی صورت گرفته است و حالا می توانیم شهرهای مان را بسیار مدرن تر از گذشته مشاهده کرد؛ بخصوص شهر تهران که بعنوان پایتخت ایران، از مهمترین سمبل های معرفی کشورمان بعنوان کشوری مدرن است.

Image result for urban screen

از جمله مهمترین المان های شهری می توان به تلویزیون شهری مشاهده کرد. در حال حاضر در نقاط مختلفی از شهر تهران خصوصا در میادین اصلی و خیابان های پر تردد می توان شمار زیادی از این نمایشگرهای غول پیکر را مشاهده کرد. شهری مدرن با تجهیزات شهری روز دنیا چیزی است که امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است.

اما می رسیم به المان بعدی یعنی تابلو روان LED... این تابلوها را نیز طبیعتا به کرات در جای جای خیابان ها مشاهده نموده اید. معمولا فروشگاه ها و مغازه های بزرگ از این تابلوها برای جلب توجه استفاده می کنند. اما استفاده خارج از عرف و غیر منطقی از این تابلوها نیز می تواند در درازمدت اثرات تخریبی بر نمای ظاهری شهر بگذارد.
همچنین باید به تابلوهای VMS هم اشاره کنیم که نقش بسیار پر رنگی در اطلاع رسانی به رانندگان در اتوبان های خارج و داخل شهر بر عهده دارند. بهره گیری از این المان ها طبعا از اهمیت بسیار بالایی از هر جهت برخوردار می باشد.