مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها

در کشورهای پیشرفته از تلوزیون های شهری استفاده های بسیار زیادی می کنند و دلیل اصلی آن است که این تلوزیون ها وسیله بسیار کاربردی برای ارائه تبلیغات مورد نظر می باشند. ژاپن یکی از جمله کشورهایی است که در حوزه المان های شهری و تکنولوژی بسیار پیشرفته و مدرن است، به گونه ای که پایتخت آن یعنی توکیو، لقب یکی از مدرن ترین شهرهای جهان را یدک می کشد. در گوشه و کنار شهرهای ژاپن می توانید المان های بی نظیری از فناوری در راستای خدمات شهری را ملاحظه کنید که هر روزه بر تعداد آنها نیز افزوده می شود. ما در این بخش از سری مقالات اطلاعات سفر به ژاپن قصد داریم شما را با تلویزیون های شهری مورد استفاده در ژاپن  و سایر المان های شهری که در این کشور مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا کنیم؛ با وب‌سایت تور ژاپن همراه باشید.

المان های شهری مورد استفاده در ژاپن

برای اینکه بتوانیم فضای شهری مناسبی را داشته باشیم باید از المان های مختلف شهری استفاده نماییم تا محیط های شهری زیبایی داشته باشیم. المان های شهری دارای مقیاس و اندازه های گوناگونی می باشند و دارای کاربردهای مختلفی هستند.

در واقع تلویزیون شهری دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و در فضاهای گوناگون شهری قابل استفاده می باشند اما مسئله ای که در مورد این تلوزیون ها وجود دارد این است که این تلوزیون ها به علت مقیاس و حجمی که دارند در حمل و نقل آن مشکلاتی به وجود خواهد آمد. تعداد بسیار زیادی از این تلویزیون های شهری را می توانید در مراکز خرید ژاپن نیز مشاهده کنید.

نام دیگری که با آن تلوزیون های شهری را می شناسند ویدئو وال نیز گفته می شود. این تلوزیون های با پنل های کوچک و مکعبی شل به یکدیگر متصل شده اند و تشکیل یک تلوزیون ال ای دی شهری را داده اند که مناسب با فضاهای عمومی می باشد. تلوزیون های شهری در اندازه ها و مقیاس های مختلفی ساخته می شوند که این مطلب با توجه به فضای مورد نظر می باشد.

همچنین گلدان شهری نیز که در شمار زیادی از آپارتمان و مراکز تجاری و مسکونی شهرهای ژاپن دیده می شود نیز از جمله سایر المان های شهری مهم این کشور محسوب می شوند.

المان های شهری مورد استفاده در ژاپن

اجاره تلوزیون های شهری برای استفاده های موقتی مقرون به صرفه تر از این است که تلوزیون شهری را برای جشن یا مراسم مورد نظر خود خریداری نمایید. این تلوزیون ها به دلیل تکنولوژی بسیار پیچیده ای که دارد، از هزینه های بالایی برخوردار می باشد.

المان های شهری مورد استفاده در ژاپن

در کنار تلوزیون های شهری می توانید از تابلو روان نیز استفاده کنید که سبب می شود جلوه ی بسیار متفاوتی را برای شما تداعی نماید برای همین خاطر باید با تکنولوژی پیشرفته بیشتر آشنا شوید. این تابلو دارای رنگ بندی های بسیار جذابی می باشد که هر کدام از این رنگ بندی ها جذابیت خودشان را دارند و می توانند کاربردهای متفاوتی را به شما ارائه بدهند.

پایه بلندتر پایه مثبت نیز نامیده می شود  و ال ای دی هایی وجود دارد که پایه کوتاه‌تری دارند و منفی است که نام دیگر آن ها کاتد می باشد. هر LED با توجه به ظاهر فیزیکی و نوع آن میزان محدوده ای ولتاژی را دارا می باشد که اگر از کمتر از میزان لازم به ان داداه شود شروع به کار نخواهد کرد. در صورتی که ولتاژی بیشتر از حد میزان به ال ای دی ها وارد شود موجب از کار افتادن دائمی آن ها خواهد شد. مطلب دیگری که در مورد تابلو های ال ای دی وجود دارد این است که این تابلوها دارای شدت روشنایی خاصی می باشند که در هر تابلو این میزان قابل تنظیم و متغییر می باشد که یکی از محاسن این تابلوها محسوب می شود.

  • ۹۶/۰۷/۲۴
  • امین شهری