مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

شاید باور کردنش برای شما سخت باشد که گاهی چگونه توسط تبلیغات یک تلویزوین شهری تحت تاثیر قرار می گیرید! بگذارید در این مقاله شما را با کاربردهای پیچیده تلویزیون های شهری آشنا کنیم تا شاید شما هم به هوشمندی بی بدیل دنیای تکنولوژی پی ببرید.

Image result for urban screen

این نمایشگرها قابلیت برنامه ریزی و ساخت تیزر و نمایش آن را به دفعات نا محدود ندار تاجر هستند .شما می توانید با نصب این نمایشگرها جلوه ویژه ای از تبلیغات را برای مکان تجاری خود تامین کرده و باعث جلب توجه مشتریان و معرفی هرچه بهتر خدمات خود شوید. با کمک این نمایشگرها قابلیت انواع نوشتار متحرک ، عکس ، فیلم و تیزر تبلیغاتی خود را به دفعات و به متناسب شبانه روز بر سر در مکان تجاری امکان پذیر است.


تلویزیون کاپیتان شهریاجاره سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه قرار می گیرد. یک سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه (رادیو شهری باید چند آیتم مهم و اصلی را بازارگان صفت ثروتمند باشد:

  • ضد آب باشد جهت آب باران یا شستشوی دوره ای تلویزیون شهری
  • ضد ضربه باشد جهت برخورد اجسام در مکان هان مختلف آبادی
  • در نور مستقیم آفتاب بخوبی قابل دید باشد

Image result for urban screen

 دیود ساطع نور (LED) یک منبع نور نیمه هادی است. LED یا دیودهای نور افشان به نشانی لامپ شاخص در دستگاه هان بسیاری استفاده می گردد و به قسم فزاینده ای برای روشنایی ای دستگاههای انواع استفاده می شوند. ال ای دی به نشانی یک قطعه الکترونیکی در زاد 1962 معرفی شده است، LED ایا اولیه دارای نور قرمز کم رنگی بودند، اما اکنون مدلهای جدید ال ای دی در رنگهای ملون و درخشندگی بسیار بالا دسترس هستند.LED ها اکنون با اشکال الوان ساخته میشوند و اشکال مختلف  برای شکل دادن به الگوی تابش نور  آن مورد استفاده قرار گیرند.

به این نوع کامپیوتر) کنار ها در اصطلاح تلویزیون شهری یا ویدئو وال سخن می‌شود. تلویزیون‌های شهری پنل‌های کوچک و مکعبی شکلی است که با همبستگی به یکدیگر تلویزیون‌های مبصر بزرگ تر با هر سایز مقبول سلیقه انتخاب را ایجاد می‌کنند.

تلویزیون‌های شهری در انواع تلویزیون ال ای دی شهری، ال سی دی و Rear projectioan display ساخته می‌شوند.

  • ۹۶/۰۷/۰۳
  • امین شهری