مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

با استفاده از تکنولوژی می توان به کاهش آسیب های جاده ایی و  بالا بردن امنیت جاده ها و کاهش آمار تلفات جاده ای دست زد، استفاده از تابلو های ثابت و vms تاثیر به سزایی در کاهش تلفات جاده ایی داشته از طرف دیگر این اطلاعات در داخل شهر برای اطلاع رسانی و نشر خبار برای عابران استفاده می شود.

نمای ساختمان

باید گفت سایر مکان‌های دارای اولویت برای توسعه این تابلوها در شبکه راه‌های استان معرفی شده‌اند.امروزه به عنوان راهی نوید در مدیریت راه ها شناخته می‌شوند. از این جهت برای بالا بردن دانش دوستان و همکاران عزیزم در این پست براتون یکسری از نتایج تحقیقات داخلی را جمع‌آوری کردم که جا داره از زحمات آن محققان و نویسندگان محترم کمال تشکر و سپاس را داشت.

همچنین ذکر این مطلب که تابلو پیام متغیر یک وسیله کنترل ترافیکی است که پیام آن را بطور دستی، الکتریکی، مکانیکی و یا الکترومکانیکی می‌توان تغییر داد تا به وسیله آن اطلاعاتی در مورد تراکم ترافیک، تصادف ترافیکی، عملیات عمرانی و تعمیر و نگهداری، شرایط سخت جوی، وضعیت جاده‌ای، وقایع و مناسبت‌های برنامه‌ریزی شده و دیگر حالت‌های ممکن و تسهیلات جاده‌ای مانند : پل‌های متحرک، باجه‌های عوارض، ایستگاه وزن کشی به نمایش درآورد.تابلوهای پیام متغیر که به اختصار VMS نامیده می شوند از وسایل کنترل ترافیک محسوب می شوند که به منظور اطلاع رسانی به رانندگان در محل و به صورت بهنگام مورد استفاده قرار می گیرند.

تابلوهی شهری

 در آخر باید گفت تابلوهای پیام متغیر به صورت دروازه ای یا برروی دکل در شانه راه و یا به صورت بازو داربرروی مسیر نصب می شوند. اطلاعات برروی این تابلو ها عموما به صورت مناسب و در زمان خود گذاشته می شود. کنترل و ارسال این اطلاعات از یک مرکز و یا به صورت محلی انجام می‌شود. تابلوهای پیام متغیر برای تاثیرگذاری برروی رفتار رانندگی و اصلاح جریان ترافیک و عملکرد آن طراحی شده اند.

  • ۹۵/۱۲/۰۱
  • امین شهری