مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

شهر روشن

هنگامی که در شب وارد  یک شهر می شوید چه چیزی بیشتر از همه نظر شما را به خود جلب می کند، اگر این سوال را از چند نفر بپرسید قطعا به شما جواب خواهند داد "نورها" یا "چراغ ها" بیشترین چیزی که در شهرها جلب توجه می کند نورها و چراغ های شهر هستند، پروژکتور LED در سرتاسر شهر وجود دارد و بانورهای سفید که دارد شهر را طوری روشن می کند که از کیلومترها آنورتر هم دیده می شود، پروژکتور LED در بالای بام ها، بالای برج نوری و حتی در تلویزیون شهری وجود دارد. شاید باید اینطور گفت که برای داشتن یک شهر روشن، به تمام المان های ذکر شده نیاز است.

تابلو روان LED

نقش پروژکتور  LEDدر زیبایی شهر و روشنی آن را نمی توان نادیده گرفت، اگر چه چراغ های خانه ها و ساختمان ها در روشنایی شهر موثر هستند و شهر را روشن می کنند اما نقش چراغ های ال ای دی به خصوص پروژکتورهای LED را نمی توان نادیده گرفت.

نگاهی به روشنایی استادیوم

پروژکتورهای LED در زمین های بازی و.... نیز مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال جایی که شما با این وسیله روبرو می شوید برج های نوری اطراف استادیوم است، برج نوری که ارتفاعی در حدود 20 تا 30 متر دارا است نقش اصلی روشنایی را ایفا می کند در بالای برج نوری چند پروژکتور LED قرار دارد و به طور کامل استادیوم را روشن می کند، اطراف استادیوم چند برج نوری قرار دارد، و استادیوم به طور کامل روشن است، طوری که انگار در استادیوم روز است و شما نمی توانید فرق روز و شب را در استادیوم متوجه شوید.

مبلمان شهری

اما تمام روشنایی استادیوم به برج های نوری آن بر نمی گردد، اگر چه نقش اصلی را در روشنایی استادیوم برج نوری بازی می کند، اما از نقش تلویزیون شهری در استادیوم برای تبلیغات را نمی توان نادیده گرفت اگر چه این تلویزیون، تلویزیون شهری نام دارد اما در استادیوم نیز همان نقشی که در شهر را داشت بازی می کند. در گوشه ای از استادیوم تابلو VMS قرار دارد و نتایج بازی و... را اعلام می کند.

گذری به پارک های شهر

خب حال که درباره ی روشنایی شهر و برج نوری و پروژکتور LED صبحت کردیم و این مسئله را روشن ساختیم که چطور استادیوم و شهر در شب می درخشد وقتش رسیده که گذری به پارک های شهر بزنیم.

مبلمان شهری

در پارک ها اصلی ترین مسئله نیمکت ها می باشند. این نیمکت ها که به نام مبلمان شهری شناخته می شوند، در اصل وسیله ای هستند برای رفاه شهروندان تا در شهر روی آنها بنشینند و  استراحت کنند، مبلمان شهری همچنین می تواند به عنوان وسیله تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

در کنار مبلمان شهری می تواند چند تلویزیون شهری قرار بگیرد و به طور کامل برای مردم فراغت را پر کند.

تبلیغات در مغازه ها

بدون شک نقش تابلو روان LED در تبلیغ و اعلام وجود یک مغازه در محل را نمی توان نادیده گرفت، تابلو روان از چندین چراغ LED تشکیل شده است و امروز تقریبا در تمام مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد از آنجایی که مصرف برق چراغ LED بسیار کم است، تابلو روان مثل پروژکتور LED از نور دوربرد  و مصرف برق اندکی برخوردار است.

تلویزیون شهری

شاید جالب باشد که بدانید پروژکتور LED، تلویزیون شهری، تابلو روان و تابلو VMS از منطقی مشابه پیروی می کنند و تقریبا تمام آنها از یک نوع سیستم ال ای دی برخوردار هستند.

منبع:

http://urban-furniture.blog.ir  • ۹۶/۰۱/۱۵
  • امین شهری

تابلو VMS

مبلمان شهری