مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

یکی از مواردی که باید در مورد تلوزیون های شهری در نظر گرفته شود این است که دقیقا بدانیم تلوزیون ها در کجا نصب شوند که دید بیشتری داده باشند. یکی از دیگر از مواردی که باید در مورد این تلوزیون ها در نظر گرفته شود این است که باید حتما در نظر بگیرید این است که حتما اندازه ی این تلوزیون ها را در نظر بگیرید و با توجه به فضای لازم تلوزیون خود را خریداری نمایید.

مکان های قرار گیری تلوزیون های شهری

 

این نوع نمایشگرها برازنده کاربرد در مکانهای متنوع از یکسر پاساژها و اماکن تجاری بزرگ (حتی اجرا بر روی نمای ساختمان) ،میادین و بلوار های پر تردد،پارکها و فضای سبز، اماکن تاریخی و باستانی، فرهنگسراهاو تالارها،هتل ها،اماکن ورزشی ،پایانه های پاساژ بری جماعت ها،اجتماعات کاپیتان موزه ها، شرکتهای توریستی و گردشگری، شهرکهای فن شناسی و تجاری ،شهرکهای لعب و تفریحی که نه مجرد و متاهل موجب ارتقای سطح فرهنگی جامعه می شود ،بلکه از لحاظ گاز پینه شهر کمک شایانی به نمای شهر می نماید.
73درصد استعمال کنندگان سودا از مراکزی را تقدم می دهند که مرتب به نمایشگرهای کاپیتان شهری باشند. 52درصد نظر کنندگان قادرند تا وحی درود های پخش شده را بیاد آورند. 33درصد از عابرین از روبه رو نمایشگرهای کاپیتان بیابان نشین حیث نگاه پیغام های در حال پخش اقامت کرده یا مکث میکنند. این رسانه گمان تردید معامله را تا 37درصد تزاید میدهد. این رسانه میل و میل به خرید در مستقبل را تا 33درصد تزاید میدهد. این رسانه آگاهی از برند و یاد آوری آنرا تا 48درصد نقصان میدهد. این رسانه گمان تردید معامله مجدداً را تا 33درصد افزودن میدهد.

  • ۹۶/۰۵/۱۴
  • امین شهری