مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

مبلمان شهری

تابلو روان، برج نوری و انواع پروژکتورهای LED از جمله مواردی هستند که جزئی از خدمات شهری هستند و می توانید موارد استفاده آنها را در هر گوشه ای از شهر مشاهده نمایید.

امروزه خدمات شهری بسیار گسترده تر از قبل شده اند؛ به گونه ای که شما در هر جایی از شهر خود می توانید انواع مبلمان شهری و تلویزیون های شهری را ببینید. همچنین تابلو VMS و برج های نوری نیز از دیگر مواردی هستند که این روزها کاربرد بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده اند. در این وبلاگ به معرفی تمام خدمات شهری از این قبیل خواهیم پرداخت.

پیوندها
  • ۰
  • ۰

با گذشت زمان و پیشرفت در سطح المان های شهری با روند توسعه این المان ها مواجه شده ایم برای همین منظور در سطح دنیا هر روز به فکر ابداع المان های شهری جدید برای مدرن کردن محیط شهری هستند که باعث می شود که شهر از حالت یکنواختی دور شود و به گونه ای باشد که از المان های فضای شهر به عنوان یک وسیله ی کاریردی استفاده شود. در ادامه به المان های شهری انعطاف پذیر بیشتر خواهیم پرداخت.

المان های شهری انعطاف پذیر

 

سازمان نائومی نخستین رسم ها و رندرهای اُ اِم اِی برای نقشه های آینده "اِم پاویون" را انتشار نموده که در فصل پاییز امسال در ملبورن استرالیا اعمال می شود. "اِم پاویون" که نقشی همتای پاویون گالری سرپنتین لندن می باشد، در سال چهارم برگزاری خود را آغاز نموده است. طرح مورد پیشنهاد شرکت معماری اُ اِم اِی شامل فضای استاتیک و پویا می باشدکه اجازه می دهد تقسیم بندی های گوناگونی با برنامه ریزی گوناگون غیر قابل انتظاری را متناسب با تایپولوژی های آمفی تئاتر شکل گیرد. در ادامه ی ایده ی آمفی تئاتر سنتی، نقش اُ اِم اِی یک فضای "خودساخته برای اجرا" به نام فضایی برای گفتگوی عمومی، کارگاه های طراحی، موزیک و اتفاقات هنری خواهد بود. قسمت های متحرک این طرح، شنوندگان آمفی تئاتر را می گرداند. ستون های متحرک اجازه ی پیکربندی های گوناگون فضا را بسته به طریقه مصرف از پاویون می دهند و یک "محیط شهری انعطاف پذیر" با سقفی متفاوت را شکل می دهند. همراه با محو کردن آستانه و مرز بیرون و داخل، فضای سقف دار پاویون به شکل خود فاصله میان مخاطب و اجراکنندگان را ضعیف می کند.
  • ۹۶/۰۵/۲۸
  • امین شهری